MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivbord / sideboard 14807253
nr 1480 7253
Skrivbord / sideboard
Mässingsdekor. Längd: 124, djup: 58 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:29:34
1/8 15:52:04