KONST / Litografier / Färglitografi 11554443

nr 1155 4443

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, "Dalarö Skans", signerad och numrerad 342/350, -90, motivet: 24x37

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 januari 2018
kl 18:10:27

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz