KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Heliogravyr 12508019
nr 1250 8019
Akseli Gallen-Kallela
(1865-1931), Finland
Heliogravyr, Vallgosse från Paanajärvi, signerad, Motivet: 26x21
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:48:07
29/4 18:46:53
Akseli Gallen-Kallela
Läs mer om Akseli Gallen-Kallela