KONST / Litografier / Serigrafi 9535510
*
nr 953 5510
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, 7 st, handkolorerade, Richard Ryan M: Projected, bladets mått: 43x35
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2015
kl 20:45:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 16:19:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: handkolorerade litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
nr 953 5510
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, 7 st, handkolorerade, Richard Ryan M: Projected, bladets mått: 43x35
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/4 16:19:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: handkolorerade litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15