KONST / Litografier / Carborundumetsning 3525002

nr 352 5002

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Carborundumetsning, Bengt Lindström, 16/65, 59 x 39

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 14 mars 2005

14/3 11:27:50 1      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström