MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 5486573
nr 548 6573
Pottskåp
1800-tal, längd: 47, djup: 47, höjd: 84
Kondition: skadad, repa/repor, färgbortfall
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:49:28
200 kr
150 kr