KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13713284

nr 1371 3284

Blandteknik

Indien, 100x76 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:19:57

7/1 01:36:27 1      100 kr
10/1 02:23:28 2      Vinnande bud