KONST / Litografier / Färglitografi 8269055
nr 826 9055
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Gerald Steffe (f. 1939), 71/250, signerad, motivets mått: 48x33
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:38:05
7/5 21:33:39
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe