ART / Lithographs / Litograph 7347432
nr 734 7432
LITOGRAPH (F)
Mikael Engblom, signed, 23/25, subject size: 19x35,
Mikael Engblom, signerad, 23/25, motivets mått: 19x35
300
SEK 100
Monday January 16 2012
at 17:33:32
13/1 16:40:02