KONST / Litografier / Offsettryck 11536148
nr 1153 6148
Offsettryck
Monogramsignerad, MCE, 1961, Arkitektur, motivet: 51x40
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:33:47
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)