GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5315157
nr 531 5157
Figurin
Häst med ryttare, höjd: 15 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 juni 2008
kl 16:01:00
100 kr
200 kr