KONST / Litografier / Färglitografi 11546487
nr 1154 6487
Antoni Clavé
(1913-2005)
Färglitografi, Antoni Clavé (1913-2005), löst blad, signerad och numrerad 89/100, bladets mått: 50x38 cm
Kondition: fläckar
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:42:10
150 kr
200 kr
300 kr