FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Display cabinet 6903718
nr 690 3718
DISPLAY CABINET
mahogany, length: 155, width: 35, height: 130, wear, damages.
Mahogny, längd: 155, djup: 35, höjd: 130
Condition: slitage, skador
300
SEK 1700
Monday April 4 2011
at 19:36:50
600 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr
1.600 kr
750 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr