KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9098196
nr 909 8196
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), osignerad, motivet: 20, 7 x 13, 5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:13:28
27/8 11:58:56
700 kr
30/8 17:13:41
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn