GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 14819088
nr 1481 9088
PLATES
4 pcs, China. Diameter: 23 ca, wear, damages.
4 st, Kina. Diameter: 23 ca
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday August 8 2022
at 20:21:39
100 kr
200 kr