KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10963536
nr 1096 3536
Pege Hansson
(f. 1925), Sverige
Akvarell, Pege Hansson, sommaräng, signerad, 47x51
Per Gunnar (Pege) Hansson, svensk bildkonstnär född 1925 i Tåsjö.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 mars 2017
kl 18:22:17
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Pege Hansson
Läs mer om Pege Hansson