MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 11654200
nr 1165 4200
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:08:00
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr