Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Sketches 8269131



*

nr 826 9131


SKETCHES

3st (2st ihopramade) Olle Nordberg, signed, subject size: 22x18 + 19x21,


3st (2st ihopramade) Olle Nordberg, signerade, motivets mått: 22x18 + 19x21


Estimate:

300

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday May 13 2013
at 18:52:38


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/5 16:42:36 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller olle nordberg skisser vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:20
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:58




Ladda ner broschyr