KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17431009

nr 1743 1009

John Lundqvist

(1882-1972), Sverige

Skulptur, Flickhuvud. Brons. Signerad. Gjutarstämplar: Otto Meyers eftr. Fud. Höjd: 22 inkl sockel

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 24 november 2025
kl 19:44:09

  • Klassiska
  • 24 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska