KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16274222

nr 1627 4222

Billy Hellsten

(f. 1931), Finland

Skulptur, Signerad, daterad 1992, Storspov. Längd: 42 cm, höjd: 55 cm

Billy Hellsten, finländsk bildkonstnär född i Helsingfors 1931.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 10 juni 2024
kl 19:09:07

10/6 18:24:20 1      Vinnande bud

Billy Hellsten

Läs mer om Billy Hellsten