KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12487501

nr 1248 7501

Pastell

Krosny, signerad. Motivet: 69x48

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:16:04

10/4 13:15:24 1      Vinnande bud