KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15684508

nr 1568 4508

Pastell

C Halldén, Signerad, 36x52 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:33:45

25/9 23:44:06 1      100 kr
2/10 20:25:28 2      Vinnande bud