KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378017
nr 1437 8017
Ingrid Schnell, Utsikt söder. Signerad, daterad -98. Olja på pannå, 40x32, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:14:01
300 kr
500 kr