KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8089494

nr 808 9494

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, påklädningsscen, signerad, ramens innermått: 38x36

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2013
kl 19:07:32

17/2 19:54:32 1      Vinnande bud