KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7132063
nr 713 2063
Blandteknik
sign. Olofsson, 43x43
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 september 2011
kl 19:59:53
150 kr
300 kr
500 kr
400 kr
600 kr
600 kr
650 kr
800 kr
6
750 kr
6
850 kr
900 kr
7
1.100 kr
1.000 kr
8
1.300 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)