ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16845212
nr 1684 5212
MIXED MEDIA
J. Lassota, dated - 87. Blandteknik på duk, uppspänd på ram, 90x74,
Jercy Lassota, daterad - 87. Blandteknik på duk, uppspänd på ram, 90x74 cm. Signerad, oramad
SEK 150
Monday Mars 3 2025
at 19:31:42
26/2 15:26:33
100 kr
28/2 04:06:12