KONST / Litografier / Litografier 16416049

nr 1641 6049

Wilhelm Freddie

(1909-1995)

Litografier, 6 st, Wilhelm Freddie (1909-1995), läsa blad, bladets mått: 39x29 ca

Kondition: endast en signerad,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:34:55

9/9 16:13:26 1      Vinnande bud