KONST / Litografier / Litografier 16416049
nr 1641 6049
Wilhelm Freddie
(1909-1995)
Litografier, 6 st, Wilhelm Freddie (1909-1995), läsa blad, bladets mått: 39x29 ca
Kondition: endast en signerad,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:34:55
9/9 16:13:26