KONST / Litografier / Färglitografi 17166150
nr 1716 6150
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 88/100, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:51:46
500 kr
800 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas