KONST / Litografier / Färglitografi 11543388

nr 1154 3388

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Färglitografi, Signerad och numrerad 270/395, landskap, motivet: 60x46

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 8 januari 2018
kl 19:07:35

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare