KONST / Litografier / Färglitografi 11729192
nr 1172 9192
Ingrid Vang Nyman
(1916-1959), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 195/200, motivet: 27x36 cm
Ingrid Vang Nyman, dansk bildkonstnär född 1916 på Jylland i Danmark, död 1959.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:56:22
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Ingrid Vang Nyman
Läs mer om Ingrid Vang Nyman