FURNITURE / Tables / Lamp table 13491109

nr 1349 1109

LAMP TABLE

Etikettmärkt NK, 1925. Length: 38, width: 38 cm, height: 59 cm, wear, damages.

Etikettmärkt NK, 1925. Bredd: 38, djup: 38 cm, höjd: 59 cm

Condition: slitage, skador

SEK 1000

Monday September 28 2020
at 20:39:23