KONST / Litografier / Grafiska blad 15232007
nr 1523 2007
James Pauli
(1857-1934)
Grafiska blad, 2 st, James Pauli (1857-1934), Signerad, daterad 29, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Kondition: inga anmärkningar
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:11:12
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm