ART / Lithographs / Giclée 13744008
nr 1374 4008
GICLÉE
Birgitta Månsson, "Röd klänning". Signed, numbered 26/100, ca 28x38 cm, unframed,
Gicléetryck, Birgitta Månsson, "Röd klänning". Signerad, numrerad 26/100, ca 28x38 cm, oramat löst blad
SEK 250
Monday January 25 2021
at 20:51:47
150 kr
200 kr