KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14232052
nr 1423 2052
Gustav Croner
(1889-1962), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 172/310, Stockholm med Kungstornen. Bildmått: 32x24, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:16:10
200 kr
300 kr
Gustav Croner
Läs mer om Gustav Croner