LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlesticks 14245118

nr 1424 5118

CANDLESTICKS

one pair, marmor och mässing. Height: 33cm,

Ett par, marmor och mässing. Höjd: 33cm

Condition: slitage, skador

700

SEK 700

Monday October 11 2021
at 19:47:05