ÖVRIGT / Diverse / Bardisk 10381078
*
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:20:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 20:03:18
1
Vinnande bud
12/5 20:51:42
2
3.400 kr
12/5 20:51:42
1
3.600 kr (Budbetjänt)
15/5 15:48:05
3
3.800 kr
15/5 15:48:05
1
4.000 kr (Budbetjänt)
15/5 15:51:54
3
4.200 kr
15/5 15:51:54
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:53
-
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:43
-
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:13
-
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:37
*
Bardisk
Kondition: Jakaranda-laminat
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop: | 4.000 kr |
---|---|
Såld: | 4.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 20:03:18 | 1 | Vinnande bud |
12/5 20:51:42 | 2 | 3.400 kr |
12/5 20:51:42 | 1 | 3.600 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:48:05 | 3 | 3.800 kr |
15/5 15:48:05 | 1 | 4.000 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:51:54 | 3 | 4.200 kr |
15/5 15:51:54 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:53 -
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:43 -
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:13 -
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:37