KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424055
nr 1442 4055
Anna Fickweiler, porträtt, dedikation, a ma petite amie Emmy Brpms, 1891. Olja på duk, signerad, 22x16, yttermått inklusive ram: 41x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:12:38
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)