KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862037
nr 1386 2037
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 141/150, daterad 1991. Motivet: 73x69, yttermått inklusive ram: 90x84 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:09:31
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
6
22 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén