KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8321139
nr 832 1139
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, "Drömt landskap", signerad a tergo 1979, ramens innermått: 32x23
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juni 2013
kl 20:30:59
2/6 20:24:57
150 kr
3/6 20:20:57