KONST / Litografier / Litografier 9884193
nr 988 4193
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Litografier, Bengt Böckman (1926-2014), 4 st. signerad. uppl. 199, 20x18
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:01:24
5/10 18:48:10
19 okt
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman