KONST / Litografier / Litografi 13867402
nr 1386 7402
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 55/200. Motivet: 30x42, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:34:26
21/3 06:26:42
22 mar
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg