KONST / Litografier / Färglitografi 9623482
nr 962 3482
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), 198/360, signerad, motivet: 50x60
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2015
kl 19:06:18
100 kr
150 kr
250 kr