KONST / Litografier / Färglitografi 13862136
nr 1386 2136
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad 72/100. Motivet: 45x55, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:36:26
800 kr
1.000 kr
22 mar
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj