KONST / Litografier / Färglitografi 13862108
nr 1386 2108
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/150, bladets mått: 57x67cm, yttermått inklusive ram: 78x87cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:06:35
900 kr
22 mar
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström