ART / Lithographs / Litograph in colors 13867099
nr 1386 7099
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Björn Lindroth (1931-1999), Sweden. Signed, numbered 23/88, Skärgård med mås. Subject: 47x70, outer dimensions including frame: 61x80,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 23/88, Skärgård med mås. Motivet: 47x70, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
600
SEK 500
Monday Mars 22 2021
at 20:04:47
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth