KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9888235

nr 988 8235

Olle Hanspers

(f. 1923), Sverige

Etsning, Olle Hanspers (f. 1923), bro, signerad, motivet: 16x26

Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 18:49:37

12/10 18:47:44 1      100 kr
19/10 18:39:36 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 okt

Olle Hanspers

Läs mer om Olle Hanspers