KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 17475389
nr 1747 5389
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färgetsning, Figurer. Signerad, numrerad 84/220. Bildmått: 50x34 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:20:15
8/12 20:15:15