KONST / Litografier / Bläck 15406007

nr 1540 6007

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Universal swing". Signerad. Bläck på papper. Bildmått: 38x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x35 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00

12/5 07:36:53 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson