Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 10447234



*

nr 1044 7234


Färglitografi

Leida Rives, 1956, 23/30, motivet: 35x42


Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 20 juni 2016
kl 19:08:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
17/6 20:32:52 1      150 kr
19/6 15:07:12 2      200 kr
19/6 19:33:53 3      400 kr
20/6 14:29:55 2      1.200 kr
20/6 15:31:51 3      500 kr
20/6 15:31:51 2      600 kr (Budbetjänt)
20/6 19:01:48 4      800 kr
20/6 19:01:48 2      900 kr (Budbetjänt)
20/6 19:02:18 4      1.000 kr
20/6 19:02:18 2      1.100 kr (Budbetjänt)
20/6 19:03:12 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leida rives litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr