KONST / Litografier / Färglitografi 12487073
nr 1248 7073
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 243/380, stilleben. Motivet: 35x29
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:42:41
10/4 15:02:04
150 kr
15/4 19:40:46
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon